Maisto produktų atliekų surinkimas ir perdirbimas

img3
 

AUGALINĖS KILMĖS MAISTO PRODUKTŲ ATLIEKŲ SURINKIMAS IR PERDIRBIMAS

Saugiai tvarkykite augalinės kilmės maisto produktų atliekas. Surenkame, išvežame ir perdirbame augalinės kilmės maisto produktus, kurie yra netinkami vartoti, pasibaigusio galiojimo ar užteršti draudžiamais priedais. Atliekas rūšiuojame į atskiras talpas. Mūsų tara suženklinta ir dezinfekuota pagal visus reikalavimus ir skirta tik augalinės kilmės atliekoms.

 

konteineriai

AliejausPerdirbimas
 

PANAUDOTO ALIEJAUS IR RIEBALŲ SURINKIMAS IR PERDIRBIMAS

Tinkamai šalinkite panaudotą aliejų ir riebalus. Surenkame panaudotą visų rūšių maistinį aliejų ir riebalus iš restoranų, kavinių, greitojo maisto užkandinių ir kitų maisto ruošimo vietų. Nemokamai suteikiame tinkamais ženklintas,dezinfekuotas ir sandarias talpas.

 

.konteineriai

3kategorijosSGP
 

3 KATEGORIJOS ŠALUTINIŲ GYVŪNINIŲ PRODUKTŲ (ŠGP) ATLIEKŲ SURINKIMAS IR PERDIRBIMAS

Lengvai ir sklandžiai išspręskite šalutinių gyvūninių produktų (ŠGP) tvarkymo problemas. Jums patogiu laiku savo transportu išvešime susidariusias ŠGP atliekas. Aptarnaujame prekybos centrus, maitinimo, gamybos įmones, ligonines, mokyklas, vaikų darželius ir kitas įstaigas.

 

konteineriai

img5
 

MAISTO PRAMONĖS ATLIEKŲ TVARKYMAS

Rinkitės naudingiausią būdą šalinti atliekas. Atliekas galime utilizuoti arba pasiūlyti sprendimų, kaip jas perdirbti ir panaudoti antrą kartą arba išgauti alternatyviąją energiją.

 

konteineriai

MaistoIstaigos
 

VIEŠOJO MAITINIMO ĮSTAIGŲ ATLIEKŲ SURINKIMAS IR PERDIRBIMAS

Tvarkykite atliekas greitai ir lengvai. Žinome, kad pagal galiojančius teisės aktus viešojo maitinimo atliekas turite tvarkyti atskirai nuo komunalinių atliekų. Su mumis viskas bus paprasta. Pastatysime reikiamos talpos (60, 120, 240 litrų) konteinerius, išvešime susikaupusias atliekas ir pastatysime švarius dezinfekuotus konteinerius. Išvežimo grafiką galime sutarti iš anksto arba atliekas vežti pagal iškvietimą.

 

konteineriai

UŽSAKYMO FORMA

Norėdami užsakyti UAB ,,Horeca sprendimai“ teikiamas paslaugas, pasirinkite ir užpildykite formą:

INFORMACIJA SUTARTIES SUDARYMUI

IŠVEŽIMO UŽSAKYMAS

NESTANDARTINIO UŽSAKYMO FORMA/ AKCIZINĖS PREKĖS